Ekipe kluba
SENIORI
ŠKK Zvezdara
MLAĐI PIONIRI
ŠKK Zvezdara
ŠKK Zvezdara 2
PIONIRI
ŠKK Zvezdara
ŠKK Zvezdara 2
KADETI
ŠKK Zvezdara
ŠKK Zvezdara 2
JUNIORI
ŠKK Zvezdara
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
UO
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

ŠKK Zvezdara (kadeti)



Kvalitetna liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Beko181621434119124334
2.KK Barajevo171341328120612230
3.KK Sava19118132712745330
4.KK Zemun171341351122912230
5.BKK Radnički18117133712795829
6.KK Žarkovo18810119811247426
7.ŠKK Zvezdara178910331092-5925
8.KK Žitko Basket1871112201297-7725
9.KK Flash1861211941318-12424
10.KK Mladost1851311341295-16123
11.KK IBC1741311601304-14421
12.KK Slodes1741310551162-10721


1. kolo26.10.2019
63774KK Zemun : KK Flash82 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.10.2019 Vreme: 19:15
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Danilo Petković, Filip Konatar Delegat: Nebojša Lazarević
63775BKK Radnički : KK Žarkovo66 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.10.2019 Vreme: 20:30
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Petar Kral, Petar Dimić Delegat: Mihajlo Kostić
63776KK Žitko Basket : KK Sava56 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.11.2019 Vreme: 19:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Dejan Živković, Nemanja Vidaković Delegat: Zvezdan Janković
63777ŠKK Zvezdara : KK Barajevo54 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.10.2019 Vreme: 18:20
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Aleksandar Jovanovski Delegat: Aleksandar Rašinac
63778KK Beko : KK Slodes74 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.10.2019 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Danilo Petković, Dušan Marčetić Delegat: Nebojša Lazarević
63779KK Mladost : KK IBC79 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.10.2019 Vreme: 12:20
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Aleksandar Jovanovski Delegat: Stevan Radić

2. kolo02.11.2019
63780KK Zemun : BKK Radnički81 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.11.2019 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Nikola Đokić, Aleksandar Jovanovski Delegat: Aleksandar Vraneš
63781KK Slodes : KK Mladost51 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.11.2019 Vreme: 10:15
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Miloš Prica, Luka Maksimović Delegat: Uroš Čukić
63782KK Barajevo : KK Beko76 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.11.2019 Vreme: 20:30
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Antonije Luković Delegat: Miodrag Cvetković
63783KK Sava : ŠKK Zvezdara59 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.11.2019 Vreme: 11:15
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Pavle Šipka, Petar Jankuloski Delegat: Nikola Tomić
63784KK Žarkovo : KK Žitko Basket78 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.11.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Nemanja Vlahović, Miloš Đurđić Delegat: Svetlana Miladinov
63785KK Flash : KK IBC64 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.11.2019 Vreme: 17:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Nemanja Vlahović, Miloš Joksimović Delegat: Aleksandar Rašinac

3. kolo09.11.2019
63786BKK Radnički : KK Flash79 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.11.2019 Vreme: 10:30
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
63787KK Žitko Basket : KK Zemun59 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.11.2019 Vreme: 19:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
63788ŠKK Zvezdara : KK Žarkovo83 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.11.2019 Vreme: 14:20
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
63789KK Beko : KK Sava79 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.11.2019 Vreme: 16:30
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Miloš Joksimović Delegat: Slobodan Todorović
63790KK Mladost : KK Barajevo75 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2019 Vreme: 12:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
63791KK IBC : KK Slodes60 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.11.2019 Vreme: 21:40
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)

4. kolo13.11.2019
63792KK Zemun : ŠKK Zvezdara69 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.11.2019 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
63793BKK Radnički : KK Žitko Basket82 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.11.2019 Vreme: 14:45
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
63794KK Barajevo : KK IBC97 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2019 Vreme: 20:30
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
63795KK Sava : KK Mladost65 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.11.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
63796KK Žarkovo : KK Beko60 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.11.2019 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
63797KK Flash : KK Slodes78 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2019 Vreme: 20:30
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)

5. kolo16.11.2019
63798KK Žitko Basket : KK Flash68 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
63799ŠKK Zvezdara : BKK Radnički64 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 14:45
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
63800KK Beko : KK Zemun88 : 89
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2019 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
63801KK Mladost : KK Žarkovo49 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
63802KK IBC : KK Sava96 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 15:00
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
63803KK Slodes : KK Barajevo72 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2019 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)

6. kolo23.11.2019
63804KK Zemun : KK Mladost72 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2019 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
63805BKK Radnički : KK Beko82 : 99
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2019 Vreme: 11:45
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
63806KK Žitko Basket : ŠKK Zvezdara67 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 11:00
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)
63807KK Sava : KK Slodes63 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 12:15
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
63808KK Žarkovo : KK IBC72 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
63809KK Flash : KK Barajevo58 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 17:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)

7. kolo30.11.2019
63810ŠKK Zvezdara : KK Flash66 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2019 Vreme: 16:20
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
63811KK Beko : KK Žitko Basket81 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2019 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
63812KK Mladost : BKK Radnički66 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2019 Vreme: 17:45
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
63813KK IBC : KK Zemun88 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2019 Vreme: 21:45
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
63814KK Slodes : KK Žarkovo64 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2019 Vreme: 18:10
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
63815KK Barajevo : KK Sava78 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2019 Vreme: 13:00
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)

8. kolo07.12.2019
63816KK Zemun : KK Slodes89 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2019 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Pavle Šipka, Nemanja Krivokuća Delegat: Goran Radovanović
63817BKK Radnički : KK IBC85 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 11:45
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Miloš Joksimović Delegat: Zoran Ninkov
63818KK Žitko Basket : KK Mladost74 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2019 Vreme: 21:20
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)
Sudije: Miloš Joksimović, Aleksandar Jovanovski Delegat: Bojan Draškić
63819ŠKK Zvezdara : KK Beko57 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 18:20
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Miloš Prica, Petar Dimić Delegat: Slobodan Kaličanin
63820KK Žarkovo : KK Barajevo75 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Ognjen Ćurčić Delegat: Đorđe Ilić
63821KK Flash : KK Sava71 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 19:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Marko Paunović Delegat: Boris Ivanov

9. kolo14.12.2019
63822KK Beko : KK Flash72 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2019 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Marko Šoškić, Aleksandar Petrović Delegat: Slobodan Kaličanin
63823KK Mladost : ŠKK Zvezdara60 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.01.2020 Vreme: 21:30
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
63824KK IBC : KK Žitko Basket63 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.12.2019 Vreme: 21:45
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Milan Kostić, Nemanja Radović Delegat: Nebojša Lazarević
63825KK Slodes : BKK Radnički62 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Nemanja Kovačević, Nemanja Radović Delegat: Slobodan Todorović
63826KK Barajevo : KK Zemun91 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2019 Vreme: 19:30
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
Sudije: Aleksandar Jovanovski, Nemanja Gojović Delegat: Slobodan Todorović
63827KK Sava : KK Žarkovo53 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Stevan Rašinac, Antonije Luković Delegat: Nikola Tomić

10. kolo21.12.2019
63828KK Zemun : KK Sava74 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Dragan Jakovljević, Miloš Prica Delegat: Darko Dimitrijević
63829BKK Radnički : KK Barajevo97 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2019 Vreme: 17:40
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Petar Jankuloski, Nikola Ristić Delegat: Milena Glavan
63830KK Žitko Basket : KK Slodes73 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.12.2019 Vreme: 21:45
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Aleksandar Jovanovski Delegat: Slobodan Todorović
63831ŠKK Zvezdara : KK IBC69 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2019 Vreme: 14:20
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Petar Janković, Luka Maksić Delegat: Bojan Draškić
63832KK Beko : KK Mladost87 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2019 Vreme: 11:20
Lokacija: Jovan Ristić (Bele Bartoka 48a)
Sudije: Stevan Rašinac, Petar Dimić Delegat: Slobodan Todorović
63833KK Flash : KK Žarkovo59 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2019 Vreme: 17:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Predrag Nestorović, Aleksandar Jovanovski Delegat: Aleksandar Vraneš

11. kolo11.01.2020
63834KK Mladost : KK Flash71 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.01.2020 Vreme: 14:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
63835KK IBC : KK Beko61 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.01.2020 Vreme: 13:40
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
63836KK Slodes : ŠKK Zvezdara59 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.01.2020 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
63837KK Barajevo : KK Žitko Basket92 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.01.2020 Vreme: 20:30
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
63838KK Sava : BKK Radnički86 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.01.2020 Vreme: 12:25
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
63839KK Žarkovo : KK Zemun67 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2019 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)

12. kolo15.01.2020
63840KK IBC : KK Mladost69 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.01.2020 Vreme: 21:45
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
63841KK Slodes : KK Beko57 : 90
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.02.2020 Vreme: 13:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
63842KK Barajevo : ŠKK Zvezdara84 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.01.2020 Vreme: 20:30
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
63843KK Sava : KK Žitko Basket64 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.01.2020 Vreme: 15:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
63844KK Žarkovo : BKK Radnički54 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.01.2020 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
63845KK Flash : KK Zemun73 : 94
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.01.2020 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)

13. kolo18.01.2020
63846BKK Radnički : KK Zemun81 : 91
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2020 Vreme: 16:45
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
63847KK Žitko Basket : KK Žarkovo62 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.01.2020 Vreme: 19:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
63848ŠKK Zvezdara : KK Sava60 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2020 Vreme: 14:10
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
63849KK Beko : KK Barajevo74 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2020 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
63850KK Mladost : KK Slodes75 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2020 Vreme: 16:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
63851KK IBC : KK Flash62 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2020 Vreme: 12:15
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)

14. kolo25.01.2020
63852KK Zemun : KK Žitko Basket78 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2020 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Saša Krsmanović, Miloš Joksimović Delegat: Goran Radovanović
63853KK Slodes : KK IBC60 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2020 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Saša Krsmanović, Stevan Rašinac Delegat: Đorđe Ilić
63854KK Barajevo : KK Mladost85 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2020 Vreme: 19:30
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
Sudije: Filip Mladenović, Nikola Mladenović Delegat: Nikola Tomić
63855KK Sava : KK Beko76 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2020 Vreme: 15:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Antonije Luković, Dejan Živković Delegat: Zoran Ninkov
63856KK Žarkovo : ŠKK Zvezdara57 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2020 Vreme: 13:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Stevan Rašinac, Nebojša Perović Delegat: Mihajlo Kostić
63857KK Flash : BKK Radnički92 : 88
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.02.2020 Vreme: 20:45
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Petar Janković, Miloš Joksimović Delegat: Miroljub Jovanović

15. kolo22.02.2020
63858KK Žitko Basket : BKK Radnički68 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2020 Vreme: 21:40
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)
Sudije: Milan Kostić, Miloš Prica Delegat: Jovan Mihailović
63859ŠKK Zvezdara : KK Zemun60 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2020 Vreme: 16:30
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Danilo Petković, Predrag Nestorović Delegat: Aleksandar Rašinac
63860KK Beko : KK Žarkovo77 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2020 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Milan Kostić, Petar Dimić Delegat: Miroljub Jovanović
63861KK Mladost : KK Sava67 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.02.2020 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Danilo Petković, Nemanja Gojović Delegat: Goran Radovanović
63862KK IBC : KK Barajevo58 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2020 Vreme: 16:20
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Nemanja Radović, Nemanja Gojović Delegat: Aleksandar Rašinac
63863KK Slodes : KK Flash69 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2020 Vreme: 11:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Dušan Marčetić, Predrag Nestorović Delegat: Zoran Ninkov

16. kolo29.02.2020
63864KK Zemun : KK Beko70 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.03.2020 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Ognjen Ćurčić Delegat: Goran Radovanović
63865BKK Radnički : ŠKK Zvezdara75 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2020 Vreme: 11:40
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Antonije Luković, Aleksandar Jovanovski Delegat: Zoran Ninkov
63866KK Barajevo : KK Slodes
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
Sudije: Filip Mladenović, Nikola Mladenović Delegat: Nikola Tomić
63867KK Sava : KK IBC94 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.02.2020 Vreme: 13:00
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Ognjen Ćurčić Delegat: Nenad Radosavljević
63868KK Žarkovo : KK Mladost76 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2020 Vreme: 17:50
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Antonije Luković, Aleksandar Jovanovski Delegat: Goran Radovanović
63869KK Flash : KK Žitko Basket66 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.02.2020 Vreme: 21:00
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Marija Ćirić, Aleksandar Jovanovski Delegat: Nebojša Lazarević

17. kolo07.03.2020
63870ŠKK Zvezdara : KK Žitko Basket74 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2020 Vreme: 17:00
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Filip Konatar, Nemanja Gojović Delegat: Aleksandar Rašinac
63871KK Beko : BKK Radnički73 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2020 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Nikola Stošić, Ognjen Mladenović Delegat: Aleksandar Todorović
63872KK Mladost : KK Zemun68 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2020 Vreme: 12:15
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
Sudije: Nemanja Radović, Pavle Šipka Delegat: Bojan Draškić
63873KK IBC : KK Žarkovo61 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2020 Vreme: 13:00
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Petar Dimić, Predrag Nestorović Delegat: Aleksandar Rašinac
63874KK Slodes : KK Sava50 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2020 Vreme: 11:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Milan Kostić, Predrag Nestorović Delegat: Borko Pavlović
63875KK Barajevo : KK Flash84 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.03.2020 Vreme: 21:20
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
Sudije: Miloš Joksimović, Nemanja Vidaković Delegat: Jovan Čučuković

18. kolo11.03.2020
63876KK Zemun : KK IBC
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
Sudije: Dušan Marčetić, Miloš Z. Dimitrijević Delegat: Goran Radovanović
63877BKK Radnički : KK Mladost76 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2020 Vreme: 21:30
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
Sudije: Marko Perović, Pavle Šipka Delegat: Bojan Draškić
63878KK Žitko Basket : KK Beko71 : 89
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.03.2020 Vreme: 21:45
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)
Sudije: Nemanja Vlahović, Dušan Marčetić Delegat: Borko Pavlović
63879KK Sava : KK Barajevo73 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2020 Vreme: 15:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Marko Šoškić, Pavle Šipka Delegat: Milena Glavan
63880KK Žarkovo : KK Slodes73 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2020 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Marko Šoškić, Predrag Nestorović Delegat: Mihajlo Kostić
63881KK Flash : ŠKK Zvezdara
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020

19. kolo14.03.2020
63882KK Beko : ŠKK Zvezdara
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
Sudije: Luka Maksimović, Miloš Joksimović Delegat: Aleksandar Todorović
63883KK Mladost : KK Žitko Basket
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
63884KK IBC : BKK Radnički
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
63885KK Slodes : KK Zemun
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
Sudije: Antonije Luković, Aleksandar Jovanovski Delegat: Aleksandar Rašinac
63886KK Barajevo : KK Žarkovo
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
63887KK Sava : KK Flash64 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.03.2020 Vreme: 13:00
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Milan Kostić, Dejan Živković Delegat: Aleksandar Rašinac

20. kolo21.03.2020
63888KK Zemun : KK Barajevo
63889BKK Radnički : KK Slodes
63890KK Žitko Basket : KK IBC
63891ŠKK Zvezdara : KK Mladost
63892KK Žarkovo : KK Sava
63893KK Flash : KK Beko

21. kolo28.03.2020
63894KK Mladost : KK Beko
63895KK IBC : ŠKK Zvezdara
63896KK Slodes : KK Žitko Basket
63897KK Barajevo : BKK Radnički
63898KK Sava : KK Zemun
63899KK Žarkovo : KK Flash

22. kolo04.04.2020
63900KK Zemun : KK Žarkovo
63901BKK Radnički : KK Sava
63902KK Žitko Basket : KK Barajevo
63903ŠKK Zvezdara : KK Slodes
63904KK Beko : KK IBC
63905KK Flash : KK Mladost



Kvalifikacije za Kvalitetnu ligu
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Žitko Basket330254175796
2.ŠKK Zvezdara321202163395
3.KK Koledž Beograd312174198-244
4.KK Eko Sport303121215-943


1. kolo18.10.2019
63672KK Žitko Basket : KK Eko Sport94 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.10.2019 Vreme: 09:30
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)
63673ŠKK Zvezdara : KK Koledž Beograd79 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.10.2019 Vreme: 14:15
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)

2. kolo19.10.2019
63674KK Žitko Basket : ŠKK Zvezdara76 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.10.2019 Vreme: 21:30
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)
63675KK Eko Sport : KK Koledž Beograd35 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.10.2019 Vreme: 18:15
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)

3. kolo20.10.2019
63676ŠKK Zvezdara : KK Eko Sport60 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.10.2019 Vreme: 18:20
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
63677KK Koledž Beograd : KK Žitko Basket67 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.10.2019 Vreme: 20:30
Lokacija: Hala Železnik (Stjepana Supanca 15a)


Prezentacije ostalih klubova









Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.