Ekipe kluba
SENIORI
ŠKK Zvezdara
MLAĐI PIONIRI
ŠKK Zvezdara
ŠKK Zvezdara 2
PIONIRI
ŠKK Zvezdara
ŠKK Zvezdara 2
KADETI
ŠKK Zvezdara
ŠKK Zvezdara 2
JUNIORI
ŠKK Zvezdara
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
UO
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

ŠKK Zvezdara (juniori)



Kvalitetna liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Žarkovo171701581106551634
2.KK Beko171431471112135031
3.KK Zemun171341247112112630
4.KK Beovuk 7216124107410235128
5.KK Mladost1871112111264-5325
6.KK Slodes178911541153125
7.KK Čubura1761111401274-13423
8.KK Žitko Basket1661010891208-11922
9.KK Eko Sport175129301242-31222
10.KK As Basket1651111451306-16121
11.KK IBC1741311671275-10821
12.ŠKK Zvezdara1741311101267-15721


1. kolo26.10.2019
63906KK Beko : KK Eko Sport118 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.10.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Marko Perović, Pavle Šipka Delegat: Đorđe Ilić
63907KK Mladost : ŠKK Zvezdara82 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.10.2019 Vreme: 13:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
Sudije: Marko Perović, Miloš Joksimović Delegat: Uroš Čukić
63908KK Zemun : KK Žitko Basket80 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.10.2019 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Ognjen Ćurčić Delegat: Goran Radovanović
63909KK IBC : KK Slodes76 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.10.2019 Vreme: 16:15
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Nemanja Kovačević, Petar Jankuloski Delegat: Miroljub Jovanović
63910KK Žarkovo : KK As Basket93 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.10.2019 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Filip Konatar, Petar Jankuloski Delegat: Mihajlo Kostić
63911KK Čubura : KK Beovuk 7274 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.10.2019 Vreme: 14:20
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
Sudije: Marko Šoškić, Nemanja Gojović Delegat: Miroljub Jovanović

2. kolo02.11.2019
63912KK Beko : KK Mladost70 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.11.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Lazar Kostić, Miloš Joksimović Delegat: Aleksandar Todorović
63913KK As Basket : KK Čubura73 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.11.2019 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
Sudije: Miloš Joksimović, Nemanja Gojović Delegat: Slobodan Todorović
63914KK Slodes : KK Žarkovo64 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.11.2019 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Miloš Prica, Luka Maksimović Delegat: Uroš Čukić
63915KK Žitko Basket : KK IBC78 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.11.2019 Vreme: 20:25
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Nemanja Vlahović, Aleksandar Jovanovski Delegat: Zoran Ružić
63916ŠKK Zvezdara : KK Zemun69 : 100
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.11.2019 Vreme: 15:15
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Milan Kostić, Dušan Marčetić Delegat: Aleksandar Rašinac
63917KK Eko Sport : KK Beovuk 7252 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.11.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Filip Konatar, Nemanja Gojović Delegat: Zvezdan Janković

3. kolo09.11.2019
63918KK Mladost : KK Eko Sport59 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.11.2019 Vreme: 21:40
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
63919KK Zemun : KK Beko72 : 92
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.11.2019 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
63920KK IBC : ŠKK Zvezdara62 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.11.2019 Vreme: 21:40
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
63921KK Žarkovo : KK Žitko Basket98 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2019 Vreme: 20:45
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
63922KK Čubura : KK Slodes66 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2019 Vreme: 14:20
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
63923KK Beovuk 72 : KK As Basket71 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.11.2019 Vreme: 21:40
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)

4. kolo16.11.2019
63924KK Beko : KK IBC98 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
63925KK Mladost : KK Zemun63 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2019 Vreme: 21:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
63926KK Slodes : KK Beovuk 7267 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 12:15
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
63927KK Žitko Basket : KK Čubura75 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2019 Vreme: 19:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
63928ŠKK Zvezdara : KK Žarkovo57 : 94
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
63929KK Eko Sport : KK As Basket60 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 16:20
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)

5. kolo23.11.2019
63930KK Zemun : KK Eko Sport78 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2019 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
63931KK IBC : KK Mladost66 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2019 Vreme: 14:45
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
63932KK Žarkovo : KK Beko92 : 89
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2019 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
63933KK Čubura : ŠKK Zvezdara72 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2019 Vreme: 14:20
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
63934KK Beovuk 72 : KK Žitko Basket63 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
63935KK As Basket : KK Slodes64 : 99
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.01.2020 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)

6. kolo30.11.2019
63936KK Beko : KK Čubura89 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2019 Vreme: 11:30
Lokacija: Jovan Ristić (Bele Bartoka 48a)
63937KK Mladost : KK Žarkovo63 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2019 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
63938KK Zemun : KK IBC81 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2019 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
63939KK Žitko Basket : KK As Basket82 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2019 Vreme: 19:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
63940ŠKK Zvezdara : KK Beovuk 7259 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2019 Vreme: 12:50
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
63941KK Eko Sport : KK Slodes70 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2019 Vreme: 16:20
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)

7. kolo07.12.2019
63942KK IBC : KK Eko Sport79 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.12.2019 Vreme: 21:40
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Miloš Joksimović, Nemanja Krivokuća Delegat: Bojan Draškić
63943KK Žarkovo : KK Zemun82 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Ognjen Ćurčić Delegat: Đorđe Ilić
63944KK Čubura : KK Mladost60 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 14:20
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
Sudije: Petar Janković, Filip Konatar Delegat: Slobodan Todorović
63945KK Beovuk 72 : KK Beko53 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2019 Vreme: 21:40
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Filip Konatar, Nemanja Gojović Delegat: Zoran Ninkov
63946KK As Basket : ŠKK Zvezdara73 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 13:20
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
Sudije: Dragan Jakovljević, Miloš Prica Delegat: Aleksandar Todorović
63947KK Slodes : KK Žitko Basket55 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Miloš Z. Dimitrijević, Petar Janković Delegat: Slobodan Kaličanin

8. kolo11.12.2019
63948KK Beko : KK As Basket92 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2019 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Milan Kostić, Miloš Prica Delegat: Aleksandar Todorović
63949KK Mladost : KK Beovuk 7261 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.12.2019 Vreme: 21:40
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
Sudije: Marko Šoškić, Vladimir Popović Delegat: Stevan Radić
63950KK Zemun : KK Čubura78 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2019 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Nemanja Radović, Miloš Z. Dimitrijević Delegat: Goran Radovanović
63951KK IBC : KK Žarkovo75 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2019 Vreme: 21:45
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Stevan Rašinac, Filip Konatar Delegat: Miroljub Jovanović
63952ŠKK Zvezdara : KK Slodes73 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
63953KK Eko Sport : KK Žitko Basket59 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2019 Vreme: 20:20
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)

9. kolo14.12.2019
63954KK Žarkovo : KK Eko Sport101 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2019 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Miloš Joksimović, Nemanja Gojović Delegat: Nikola Tomić
63955KK Čubura : KK IBC81 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2019 Vreme: 14:20
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
Sudije: Nemanja Gojović, Miloš Joksimović Delegat: Miroljub Jovanović
63956KK Beovuk 72 : KK Zemun74 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2019 Vreme: 21:40
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Milan Kostić, Nemanja Krivokuća Delegat: Nenad Radosavljević
63957KK As Basket : KK Mladost88 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2019 Vreme: 13:20
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
Sudije: Marko Šoškić, Ognjen Ćurčić Delegat: Aleksandar Vraneš
63958KK Slodes : KK Beko54 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.12.2019 Vreme: 13:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Pavle Šipka, Nemanja Vidaković Delegat: Slobodan Kaličanin
63959KK Žitko Basket : ŠKK Zvezdara81 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2019 Vreme: 21:20
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Nemanja Gojović, Miloš Joksimović Delegat: Bojan Draškić

10. kolo21.12.2019
63960KK Beko : KK Žitko Basket95 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.12.2019 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Ognjen Ćurčić Delegat: Nebojša Lazarević
63961KK Mladost : KK Slodes78 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2019 Vreme: 11:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Dragan Jakovljević, Miloš Prica Delegat: Darko Dimitrijević
63962KK Zemun : KK As Basket83 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2019 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Pavle Šipka, Miloš Joksimović Delegat: Nikola Tomić
63963KK IBC : KK Beovuk 7272 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2019 Vreme: 21:40
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Nemanja Gojović, Filip Konatar Delegat: Borko Pavlović
63964KK Žarkovo : KK Čubura100 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2019 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Nikola Mladenović, Aleksandar Petrović Delegat: Milan Radenković
63965KK Eko Sport : ŠKK Zvezdara50 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2019 Vreme: 14:15
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Stevan Rašinac, Petar Dimić Delegat: Slobodan Todorović

11. kolo11.01.2020
63966KK Čubura : KK Eko Sport79 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.01.2020 Vreme: 21:15
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
63967KK Beovuk 72 : KK Žarkovo67 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.01.2020 Vreme: 17:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
63968KK As Basket : KK IBC97 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.01.2020 Vreme: 13:20
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
63969KK Slodes : KK Zemun53 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.01.2020 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
63970KK Žitko Basket : KK Mladost63 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.01.2020 Vreme: 19:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
63971ŠKK Zvezdara : KK Beko84 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.01.2020 Vreme: 16:15
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)

12. kolo18.01.2020
63972KK Beovuk 72 : KK Čubura69 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2020 Vreme: 13:20
Lokacija: Sportska gimnazija (Stari Grad) (Herceg Stjepana 7)
63973KK As Basket : KK Žarkovo68 : 129
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2020 Vreme: 19:30
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
63974KK Slodes : KK IBC89 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2020 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
63975KK Žitko Basket : KK Zemun50 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2020 Vreme: 19:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
63976ŠKK Zvezdara : KK Mladost75 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2020 Vreme: 18:15
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
63977KK Eko Sport : KK Beko42 : 92
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2020 Vreme: 16:20
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)

13. kolo25.01.2020
63978KK Mladost : KK Beko70 : 92
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2020 Vreme: 17:20
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
Sudije: Petar Janković, Dejan Živković Delegat: Stevan Radić
63979KK Zemun : ŠKK Zvezdara59 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2020 Vreme: 21:10
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Petar Janković, Miloš Joksimović Delegat: Nebojša Lazarević
63980KK IBC : KK Žitko Basket58 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.01.2020 Vreme: 21:40
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Nemanja Radović, Stevan Rašinac Delegat: Zoran Ninkov
63981KK Žarkovo : KK Slodes92 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2020 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Stevan Rašinac, Nebojša Perović Delegat: Mihajlo Kostić
63982KK Čubura : KK As Basket91 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2020 Vreme: 21:15
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
Sudije: Nemanja Radović, Stevan Rašinac Delegat: Miroljub Jovanović
63983KK Beovuk 72 : KK Eko Sport67 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2020 Vreme: 11:30
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Danilo Petković, Miloš Joksimović Delegat: Mirjana Vesković

14. kolo19.02.2020
63984KK Beko : KK Zemun75 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.02.2020 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Filip Konatar Delegat: Slobodan Todorović
63985KK As Basket : KK Beovuk 72
63986KK Slodes : KK Čubura72 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.02.2020 Vreme: 13:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Predrag Nestorović, Antonije Luković Delegat: Slobodan Todorović
63987KK Žitko Basket : KK Žarkovo64 : 104
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2020 Vreme: 19:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
63988ŠKK Zvezdara : KK IBC69 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.02.2020 Vreme: 19:45
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Aleksandar Bošković, Miloš Prica Delegat: Aleksandar Rašinac
63989KK Eko Sport : KK Mladost68 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2020 Vreme: 20:15
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Miloš Joksimović, Dejan Živković Delegat: Jovan Mihailović

15. kolo22.02.2020
63990KK Zemun : KK Mladost72 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2020 Vreme: 15:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Marko Šoškić, Filip Konatar Delegat: Aleksandar Knežević
63991KK IBC : KK Beko56 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2020 Vreme: 16:30
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Dušan Marčetić, Pavle Šipka Delegat: Jovan Čučuković
63992KK Žarkovo : ŠKK Zvezdara104 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2020 Vreme: 11:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Miloš Joksimović, Petar Janković Delegat: Mihajlo Kostić
63993KK Čubura : KK Žitko Basket
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
63994KK Beovuk 72 : KK Slodes56 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2020 Vreme: 21:40
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Nemanja Gojović, Filip Konatar Delegat: Zoran Ninkov
63995KK As Basket : KK Eko Sport84 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.02.2020 Vreme: 21:20
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
Sudije: Dušan Marčetić, Predrag Nestorović Delegat: Goran Radovanović

16. kolo29.02.2020
63996KK Beko : KK Žarkovo71 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.02.2020 Vreme: 13:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Dušan Marčetić, Aleksandar Jovanovski Delegat: Aleksandar Todorović
63997KK Mladost : KK IBC75 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2020 Vreme: 12:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
Sudije: Dušan Marčetić, Miloš Z. Dimitrijević Delegat: Aleksandar Knežević
63998KK Slodes : KK As Basket72 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2020 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Aleksandar Bošković, Marija Ćirić Delegat: Svetlana Miladinov
63999KK Žitko Basket : KK Beovuk 7267 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2020 Vreme: 19:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Aleksandar Bošković, Miloš Đurđić Delegat: Miroljub Jovanović
64000ŠKK Zvezdara : KK Čubura67 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.02.2020 Vreme: 18:15
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Predrag Nestorović, Ognjen Mladenović Delegat: Aleksandar Rašinac
64001KK Eko Sport : KK Zemun49 : 89
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2020 Vreme: 21:15
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Milan Kostić, Miloš Prica Delegat: Miroljub Jovanović

17. kolo07.03.2020
64002KK IBC : KK Zemun58 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2020 Vreme: 21:40
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Nemanja Vlahović, Aleksandar Bošković Delegat: Miodrag Cvetković
64003KK Žarkovo : KK Mladost92 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2020 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Nikola Mladenović, Nikola Đokić Delegat: Milan Radenković
64004KK Čubura : KK Beko69 : 89
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2020 Vreme: 14:20
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
Sudije: Miloš Joksimović, Filip Konatar Delegat: Jovan Mihailović
64005KK Beovuk 72 : ŠKK Zvezdara83 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.03.2020 Vreme: 21:40
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Dušan Marčetić, Marko Šoškić Delegat: Milena Glavan
64006KK As Basket : KK Žitko Basket81 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2020 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
Sudije: Dejan Živković, Luka Međugorac Delegat: Aleksandar Knežević
64007KK Slodes : KK Eko Sport81 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2020 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Dušan Marčetić, Antonije Luković Delegat: Zvezdan Janković

18. kolo14.03.2020
64008KK Beko : KK Beovuk 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
64009KK Mladost : KK Čubura76 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.03.2020 Vreme: 14:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
Sudije: Pavle Šipka, Predrag Nestorović Delegat: Aleksandar Vraneš
64010KK Zemun : KK Žarkovo
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
64011KK Žitko Basket : KK Slodes
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
64012ŠKK Zvezdara : KK As Basket
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
Sudije: Dejan Živković, Miloš Joksimović Delegat: Aleksandar Rašinac
64013KK Eko Sport : KK IBC
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
Sudije: Marija Ćirić, Petar Dimić Delegat: Aleksandar Rašinac

19. kolo21.03.2020
64014KK Žarkovo : KK IBC
64015KK Čubura : KK Zemun
64016KK Beovuk 72 : KK Mladost
64017KK As Basket : KK Beko
64018KK Slodes : ŠKK Zvezdara
64019KK Žitko Basket : KK Eko Sport

20. kolo25.03.2020
64020KK Beko : KK Slodes
64021KK Mladost : KK As Basket
64022KK Zemun : KK Beovuk 72
64023KK IBC : KK Čubura
64024ŠKK Zvezdara : KK Žitko Basket
64025KK Eko Sport : KK Žarkovo

21. kolo28.03.2020
64026KK Čubura : KK Žarkovo
64027KK Beovuk 72 : KK IBC
64028KK As Basket : KK Zemun
64029KK Slodes : KK Mladost
64030KK Žitko Basket : KK Beko
64031ŠKK Zvezdara : KK Eko Sport

22. kolo04.04.2020
64032KK Beko : ŠKK Zvezdara
64033KK Mladost : KK Žitko Basket
64034KK Zemun : KK Slodes
64035KK IBC : KK As Basket
64036KK Žarkovo : KK Beovuk 72
64037KK Eko Sport : KK Čubura



Kvalifikacije za Kvalitetnu ligu
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.ŠKK Zvezdara321192159335
2.KK Eko Sport321193149445
3.KK Radnički (Obrenovac)312152206-544
4.OKK Beograd312163186-234


1. kolo12.10.2019
63472ŠKK Zvezdara : KK Radnički (Obrenovac)82 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.10.2019 Vreme: 18:20
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
63473KK Eko Sport : OKK Beograd67 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.10.2019 Vreme: 16:15
Lokacija: Balon Korn (Grčića Milenka 74)

2. kolo13.10.2019
63474ŠKK Zvezdara : KK Eko Sport50 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.10.2019 Vreme: 21:40
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
63475KK Radnički (Obrenovac) : OKK Beograd59 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.10.2019 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)

3. kolo16.10.2019
63476KK Eko Sport : KK Radnički (Obrenovac)81 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.10.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
63477OKK Beograd : ŠKK Zvezdara61 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.10.2019 Vreme: 13:00
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)


Prezentacije ostalih klubova









Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.